fbpx

SETE PER FLOKE

 • Phytorelax, Set me keratine per floke te demtuar

  Seti me keratinë përmban:

   

  • Shampo me keratinë për flokë të dëmtuar e cila rigjeneron flokët deri në thellësi. Formula me keratinë dhe sericin të lëngshme ndihmon në tharien e flokëve më lehtësisht, i zbut dhe i jep shkëlqim flokëve. Ky produkt është krijuar posaçërisht për flokë me gjatësi mesatare ose të gjatë. Ofron një ndjesi të menjëhershme të një floku të shëndetshëm dhe super të butë. Mënyra e perdorimit: aplikoni një sasi të vogël shampo në flokë dhe masazhojini flokët lehtësisht për disa minuta. Më pas shplani flokët me ujë të ngrohtë.
  • Qumësht trajtues për flokët me keratinë që rindërton dhe përforcon strukturën e flokëve, brenda dhe jashtë. Me formulën e saj të lëngshme të keratinës depërton thellë në flokët e dëmtuar, duke eliminuar në mënyrë të menjëhershme flokët e dëmtuar dhe duke i lënë flokët të shëndetshëm, me shkëlqim dhe plot jetë. Mënyra e perdorimit: përhapni një sasi të vogël të produktit mbi flokët e lagur ose të thatë, masazhojini dhe krihini. Pa shpëlarje.

   

  Made in Italy.

   

  2,700 L
 • Uppercut Deluxe, Mug, Comb & Tin Kit

  Seti Uppercut Deluxe Tin Kit përmban:

  • Uppercut Easy Hold 90g – i mban flokët të buta dhe në mënyrë natyrale pa shkëlqim. I përshtatshëm për çdo lloj apo gjatësi floku, baza kremoze rrëshqet në flokë dhe vendoset në një stil natyral pa peshë dhe pa lodhje në hapjen e produktit. Projektuar posaçërisht për të dhënë kontroll të strukturës, volumit,me një përfundim natyral dhe pa shenja të dukshme të produktit.
  • Gote Uppercut Deluxe.
  • Krëhër për stilimin e flokëve.

   

  Made in Australia.

  3,000 L
 • Uppercut Deluxe, Field Kit

  Seti Uppercut Deluxe Field Kit përmban:

  1. Shampo për flokët 50ml.
  2. Shampo trupi 50ml.
  3. Krëhër stilues për flokët.
  4. Matte pomade – është formuluar për të dhënë një mbajtje mesatare të flokëve me një përfundim natyral mat. Ky produkt performon jashtëzakonisht mirë për cdo gjatësi dhe lloj floku. Matte Pomade është krijuar për të krijuar një gamë të gjerë stilesh, si klasike, ashtu edhe moderne. Ky produkt është gjithashtu i tretshëm në ujë, kështu që mund të lahet me lehtësi.

   

  Made in Australia.

  3,500 L
 • Uppercut Deluxe, Grooming Kit

  Seti Uppercut Deluxe Grooming Kit përmban:

  1. Shampo për flokët 240ml, për përdorimin të përditshëm.
  2. Shampo trupi 240ml.
  3. Krëhër për stilimin e flokëve.
  4. Matte Pomade 100g – është formuluar për të dhënë një mbajtje mesatare të flokëve me një përfundim natyral mat. Ky produkt performon jashtëzakonisht mirë për cdo gjatësi dhe lloj floku. Matte Pomade është krijuar për të krijuar një gamë të gjerë stilesh, si klasike, ashtu edhe moderne. Ky produkt është gjithashtu i tretshëm në ujë, kështu që mund të lahet me lehtësi.

   

  Made in Australia.

  5,000 L
 • Uppercut Deluxe, Socks & Deluxe Pomade

  Seti përmban:

  1. Uppercut Deluxe pomadë është krijuar për ti mbajtur flokët në mënyrë të përsosur, duke i dhënë flokëve përkufizimin dhe shkëlqimin që kanë nevojë stilet klasike që të duken mirë. Për shkak të formulës me bazë uji produkti lahet lehtësisht dhe nuk le mbetje në flokë.Karakteristikat e produktit:
   • Shume i fortë, pa efekt ngrirës në flokë.
   • Me shkëlqim.
   • I përshtatshëm për stilime klasike.
   • I përshtatshëm për të gjitha llojet e flokëve me gjatësi mesatare.
   • Me bazë uji.

   Mënyra e përdorimit:

   Aplikojeni pomadën në flokë të thatë që janë larë më parë me Shampon dhe Conditioner të linjës Deluxe. Filloni duke aplikuar një sasi të vogël të produktit në pëllëmbët e duarve dhe sigurohuni që të përhapet në mënyrë të barabartë në të dyja duart. Aplikoni një sasi të vogël në zonën para të flokëve duke përdorur majat e gishtave, pastaj punoni nga pjesa e pasme e kokës përpara, duke u siguruar që të përhapet produkti në mënyrë të barabartë në të gjithë flokët tuaj.

  2. Një palë corape të linjës Uppercut Deluxe.

   

  Made in Australia.

  2,500 L

By price

By Brands

error: Mos kopjo se ngel ne klase!!!