fbpx
 • Gammapiu Italia, Zero Assoluto

  Zero Assoluto e brandit italian Gammapiu është një makinë ekstra zero profesionale e cila përdor teknologjinë e fundit të baterive me ion-lithium.

   

  Karakteristikat e produktit:

   

  • Rruajtje perfekte në nivelin ekstra zero.
  • Koka e makinës përbëhet nga peta ari ultra të holla dhe hipo-alergjike.
  • Nuk irriton lëkurën.
  • Bateri litium-jon e cila ofron deri në 120 minuta kohë pune.
  • Rimbushet në vetëm 30 minuta.
  • Funksionon pa kabull.
  • I lehtë (vetëm 130 g) & ergonomik.
  • Në kuti përfshihen dhe 1 rrjete zëvendësuese bashkë me brisqet.
  10,500 L
 • Gammapiu Italia, Hitter Absolute

  Hitter Absolute e brandit italian Gammapiu është një makinë zero profesionale me motor rrotullues i cili përdor teknologjinë e fundit të baterive me Ion-lithium.

   

  Karakteristikat e produktit:

   

  • Në kutinë e produktit gjenden 3 kasa me ngjyra të ndryshme (gri, gold dhe rose gold) të cilat mund të ndërrohen lehtësisht sipas dëshirës.
  • Makina përdoret me kabull ose pa kabull.
  • Mund të hiqet pjesa e sipërme e skeletit në mënyrë që të ekspozohet tehu për funksionimin e ftohësit, për vijë më të mirë të shikimit, për pastrim më të lehtë dhe saktësi të shtuar.
  • Tehu prerës i makinës është i përbërë me diamant të zi karboni.
  • Duhen 120 min për një rimbushje të plotë të makinës.
  • Bateria Lithium – Ion zgjat deri në 240 min (4 orë) pune pa kabull.
  • Përmban 3 krëhëra (1.5 -4.5 – 6mm).
  • Në kutinë e produktit gjendet dhe një komplet pastrimi (vaj makine, furcë pastrimi etj) dhe mirëmbajtje me mini kacavidë për rregullim.
  10,500 L
 • Gammapiu Italia, Alpha Absolute

  Alpha Absolute e brandit italian Gammapiu është një makinë prerje profesionale me motor rrotullues i cili përdor teknologjinë e fundit të baterive me ion lithium.

   

  Karakteristikat e produktit:

   

  • Në kutinë e produktit gjenden 3 kasa me ngjyra te ndryshme (gri, gold dhe rose gold) për makinën të cilat mund të ndërrohen lehtësisht sipas dëshirës.
  • Makina e prerjes perdoret me kabull ose pa kabull.
  • Tehu prerës i makinës është i përbërë me diamant të zi karboni.
  • Tehut mund ti ndryshoni gjatësinë e prerjes nga 0,8 në 3,3 mm.
  • 150 min duhen për një rimbushje të plotë duke përdorur stacionin e tij të lidhjes, kabllon ose kabllon Mini USB.
  • Bateria litium-ION zgjat deri në 240 min (4 orë)  kohë ekzekutimi pa kabëll
  • Përmban 5 krehëra të ndryshëm magnetikë: 1,5 deri në 13 mm.
  • Në kutinë e produktit gjandet dhe një komplet pastrimi (vaj makine, furce pastrimi etj) dhe mirëmbajtje me mini kaçavidë për rregullim.
  11,900 L
 • Immortal Infuse, Volume Powder, 20g

  Immortal Infuse Volume Powder është një produkt inovator që ju ndihmon ti jepni formë flokëve duke ju dhënë një ndjesi volumi dhe paraqitje mat. Formula mat e cila ju jep indeve të flokëve teksturën e dëshiruar, ju lejon gjithashtu tu jepni formë me lehtësi dhe rrit shkallën e qëndrueshmërisë së formës. Nuk lë ndjesi yndyre dhe ngjitje në flokë. Efekt i kontrollit të shumanshëm. Sa më shumë ta përdorni, aq më shumë qëndrueshmëri ofron. Nuk lë mbeturina në sipërfaqen e flokëve. Pastrohet lehtë nga flokët. Eshtë i përshtatshëm për përdorim ditor.

   

  Përdorimi:

  Tundeni kutinë për 1-2 herë përpara se ta përdorni për të zbutur konsistencën e pluhurit. Hidhni në dorën tuaj një sasi produkti dhe fërkojeni deri sa të shkrihet pudra. Ose spërkatni në mënyrë të barabartë në flokë të thatë. Për të arritur formëzim maksimal të flokëve aplikojeni produktin në rrënjë e flokëve. Për më shumë vëllim, shpërndajeni në të gjithë flokët me dorë ose me ndihmën e një krëhëri. Më pas bëni stilimin që dëshironi.

  600 L
 • Immortal Infuse, Styling Powder, 20g

  Immortal Infuse Styling Powder është një produkt inovator që ju ndihmon ti jepni formë flokëve duke ju dhënë një ndjesi volumi dhe paraqitje mat. Formula mat e cila ju jep indeve të flokëve teksturën e dëshiruar, ju lejon gjithashtu tu jepni formë me lehtësi dhe rrit shkallën e qëndrueshmërisë së formës. Nuk lë ndjesi yndyre dhe ngjitje në flokë. Efekt i kontrollit të shumanshëm. Sa më shumë ta përdorni, aq më shumë qëndrueshmëri ofron. Nuk lë mbeturina në sipërfaqen e flokëve. Pastrohet lehtë nga flokët. Eshtë i përshtatshëm për përdorim ditor.

   

  Përdorimi:

  Tundeni kutinë për 1-2 herë përpara se ta përdorni për të zbutur konsistencën e pluhurit. Hidhni në dorën tuaj një sasi produkti dhe fërkojeni deri sa të shkrihet pudra. Ose spërkatni në mënyrë të barabartë në flokë të thatë. Për të arritur formëzim maksimal të flokëve aplikojeni produktin në rrënjë e flokëve. Për më shumë vëllim, shpërndajeni në të gjithë flokët me dorë ose me ndihmën e një krëhëri. Më pas bëni stilimin që dëshironi.

  600 L
 • Luxina Materia Wax Pomade, 100ml

  Pomadë ekstreme dylli, e lehtë për tu rimodeluar, ideale për pamje moderne dhe të mahnitshme që ndjekin trendet e fundit, BOMBASTIC dhe RAZOR FADE. Mund të rimodelohet gjatë ditës.

   

  Përdorimi

  Merrni pak pomadë  në duar, përhapeni dhe formoni flokët tuaj për të marrë pamjen e dëshiruar. Përdorni një krehër për të marrë një pamje ekstreme. Thjesht përdorni pak ujë për të riaktivizuar pomadën dhe për të rimodeluar flokët përsëri.

   

  Made in Italy.

  1,500 L
 • Luxina Silver Shampo, Antigiallo, 400ml

  Kjo shampo është posaçërisht për flokë të verdhë,bardhë dhe gri. Mikropigmentet e purpujt neutralizojnë reflektimet e padëshirueshme të së verdhës dhe vaji i boronicës, i pasur me OMEGA-3 dhe OMEGA-6 plotëson shkëlqimin natyror dhe gjallërinë e nevojshme për flokët.

  • Pigmentet mikro violet: japin dritë dhe gjallëri për flokët e verdhë dhe të venitur.
  • Vaji boronicës: veprim i fortë antioksidues, rigjallëron ngjyrën e flokëve duke i dhënë një shkëlqim të ri.

   

  Përdorimi:
  Aplikoni shampon në flokë të lagur, masazhoni butësisht, lihet të veprojë nga 2 deri në 5 minuta, pastaj shpëlajeni tërësisht. Rekomandohet përdorimi i dorezave.

   

  Made in Italy.

  1,500 L
 • Luxina Spray, 400ml

  Llaku Luxina ju mundëson një mënyrë origjinale te re te krehjes dhe mbajtjes së flokëve tuaj në vend. Ky produkt është një zbutës i shkëlqyeshëm për flokët e thatë. Produkti ka një aromë të freskët detare.

   

  Përdorimi:

  Gjithmonë tundeni para përdorimit. Shtypni butonin dhe drejtojeni drejt flokëve në një distancë prej 20cm. Llaku do të paraqitet si një vesë e bardhë që do të shpërndahet menjëherë duke u krehur.

   

  Made in Italy.

  1,500 L
 • Wahl Super Taper Chrome, Classic Series

  Wahl Super Taper Chrome eshte nje makine e fuqishme kabull e cila eshte ideale për përdorim të vazhdueshëm.
  Makina ka motor profesional  V5000 për qëndrueshmëri dhe jetëgjatësi. Leva e përshtatshme e gishtit rregullon rreshtin dhe strukturën pa ndryshuar tehe. Me një dizajn elegant dhe të qëndrueshëm të kromit.

   

  Karakteristikat e produktit:

  Blade: kromuar

  Gjatësia e kabullit: 2.3 m

  Gjatësia e prerjes: 1 – 3.5 mm

  Pesha: 450 g (pa kabull)

   

   

  Made in USA

   

  9,000 L9,500 L
 • Wahl Taper 2000, Classic Series

  Wahl Taper 2000 eshte makine e fuqishme me kabull , ideale për përdorim të vazhdueshëm. Me nje motor profesional V5000 qe ofron  qëndrueshmëri dhe jetëgjatësi. Komplet me teh precize të kromuar. Leva eshte e përshtatshme me gishtit me ane te ciles rregullohet rreshti dhe struktura pa ndryshuar tehet  1 – 3.5 mm. Përfshihen 4 krehera plastike të bashkangjitur.

   

  SPECIFIKIMET

  Blade: Fiks, Chrome Blade me levë

  Gjatësia e kabullit: 2.4 m

  Gjatësia e prerjes: 1 – 3.5 mm

  Gjerësia e prerjes: 40 mm

  Koha e funksionimit:  e vazhdueshme

  Operacioni: Motor profesional V5000,

  Pesha: ca. 620 g (me kabull)

   

  Made in USA

  9,000 L9,500 L
 • Wahl Icon, Classic Series

  Mos ji mesatar, bëhu ikonë!

  Ky makinë ultra e fuqishme me madhësi të plotë është e shkëlqyeshme për prerjen dhe realizimin e fade. Clipper Wahl Icon është i pajisur me një motor v9000 që funksionon më shpejt dhe më i freskët sesa një makinë standarde. Mos u trego mesatar, bëhu ikonë.

  Përjetoni fuqinë dhe qëndrueshmërinë e kësaj makine sot!

  Made in USA

  9,000 L10,000 L

  Wahl Icon, Classic Series

  9,000 L10,000 L
 • Wahl Super Taper, Special Edition Wood

  Wahl Super Taper special edition wood është një makinë qethje profesionale e fuqishme, me precizion të lartë e cila është ideale për përdorim të vazhdueshëm. Motori i makinës është v5000 për më shumë jetëgjatësi. Me anë të levës ndryshohet gjatësia e prerjes nga 1 – 3.5mm pa qënë e nevojshme të ndërrohet koka e makinës.

   

  Kutia përmban:

  • Makinën
  • Krëhërin për prerje
  • Vajin
  • Furcën për pastrimin e kokës së makinës
  • Kapakun e kuq mbrojtës për kokën e makinës
  • 4 krëhëra plastikë (3,6,10 dhe 13mm)

   

  Made in USA.

   

   

  8,500 L9,500 L

By price

By Brands

error: Mos kopjo se ngel ne klase!!!