fbpx

Makine qethje

 • Gammapiu Italia, Zero Assoluto

  Zero Assoluto e brandit italian Gammapiu është një makinë ekstra zero profesionale e cila përdor teknologjinë e fundit të baterive me ion-lithium.

   

  Karakteristikat e produktit:

   

  • Rruajtje perfekte në nivelin ekstra zero.
  • Koka e makinës përbëhet nga peta ari ultra të holla dhe hipo-alergjike.
  • Nuk irriton lëkurën.
  • Bateri litium-jon e cila ofron deri në 120 minuta kohë pune.
  • Rimbushet në vetëm 30 minuta.
  • Funksionon pa kabull.
  • I lehtë (vetëm 130 g) & ergonomik.
  • Në kuti përfshihen dhe 1 rrjete zëvendësuese bashkë me brisqet.
  9,500 L10,500 L
 • Gammapiu Italia, Hitter Absolute

  Hitter Absolute e brandit italian Gammapiu është një makinë zero profesionale me motor rrotullues i cili përdor teknologjinë e fundit të baterive me Ion-lithium.

   

  Karakteristikat e produktit:

   

  • Në kutinë e produktit gjenden 3 kasa me ngjyra të ndryshme (gri, gold dhe rose gold) të cilat mund të ndërrohen lehtësisht sipas dëshirës.
  • Makina përdoret me kabull ose pa kabull.
  • Mund të hiqet pjesa e sipërme e skeletit në mënyrë që të ekspozohet tehu për funksionimin e ftohësit, për vijë më të mirë të shikimit, për pastrim më të lehtë dhe saktësi të shtuar.
  • Tehu prerës i makinës është i përbërë me diamant të zi karboni.
  • Duhen 120 min për një rimbushje të plotë të makinës.
  • Bateria Lithium – Ion zgjat deri në 240 min (4 orë) pune pa kabull.
  • Përmban 3 krëhëra (1.5 -4.5 – 6mm).
  • Në kutinë e produktit gjendet dhe një komplet pastrimi (vaj makine, furcë pastrimi etj) dhe mirëmbajtje me mini kacavidë për rregullim.
  10,500 L
 • Gammapiu Italia, Alpha Absolute

  Alpha Absolute e brandit italian Gammapiu është një makinë prerje profesionale me motor rrotullues i cili përdor teknologjinë e fundit të baterive me ion lithium.

   

  Karakteristikat e produktit:

   

  • Në kutinë e produktit gjenden 3 kasa me ngjyra te ndryshme (gri, gold dhe rose gold) për makinën të cilat mund të ndërrohen lehtësisht sipas dëshirës.
  • Makina e prerjes perdoret me kabull ose pa kabull.
  • Tehu prerës i makinës është i përbërë me diamant të zi karboni.
  • Tehut mund ti ndryshoni gjatësinë e prerjes nga 0,8 në 3,3 mm.
  • 150 min duhen për një rimbushje të plotë duke përdorur stacionin e tij të lidhjes, kabllon ose kabllon Mini USB.
  • Bateria litium-ION zgjat deri në 240 min (4 orë)  kohë ekzekutimi pa kabëll
  • Përmban 5 krehëra të ndryshëm magnetikë: 1,5 deri në 13 mm.
  • Në kutinë e produktit gjandet dhe një komplet pastrimi (vaj makine, furce pastrimi etj) dhe mirëmbajtje me mini kaçavidë për rregullim.
  11,900 L
 • Wahl Super Taper Chrome, Classic Series

  Wahl Super Taper Chrome eshte nje makine e fuqishme kabull e cila eshte ideale për përdorim të vazhdueshëm.
  Makina ka motor profesional  V5000 për qëndrueshmëri dhe jetëgjatësi. Leva e përshtatshme e gishtit rregullon rreshtin dhe strukturën pa ndryshuar tehe. Me një dizajn elegant dhe të qëndrueshëm të kromit.

   

  Karakteristikat e produktit:

  Blade: kromuar

  Gjatësia e kabullit: 2.3 m

  Gjatësia e prerjes: 1 – 3.5 mm

  Pesha: 450 g (pa kabull)

   

   

  Made in USA

   

  9,000 L9,500 L
 • Wahl Taper 2000, Classic Series

  Wahl Taper 2000 eshte makine e fuqishme me kabull , ideale për përdorim të vazhdueshëm. Me nje motor profesional V5000 qe ofron  qëndrueshmëri dhe jetëgjatësi. Komplet me teh precize të kromuar. Leva eshte e përshtatshme me gishtit me ane te ciles rregullohet rreshti dhe struktura pa ndryshuar tehet  1 – 3.5 mm. Përfshihen 4 krehera plastike të bashkangjitur.

   

  SPECIFIKIMET

  Blade: Fiks, Chrome Blade me levë

  Gjatësia e kabullit: 2.4 m

  Gjatësia e prerjes: 1 – 3.5 mm

  Gjerësia e prerjes: 40 mm

  Koha e funksionimit:  e vazhdueshme

  Operacioni: Motor profesional V5000,

  Pesha: ca. 620 g (me kabull)

   

  Made in USA

  9,000 L9,500 L
 • Wahl Icon, Classic Series

  Mos ji mesatar, bëhu ikonë!

  Ky makinë ultra e fuqishme me madhësi të plotë është e shkëlqyeshme për prerjen dhe realizimin e fade. Clipper Wahl Icon është i pajisur me një motor v9000 që funksionon më shpejt dhe më i freskët sesa një makinë standarde. Mos u trego mesatar, bëhu ikonë.

  Përjetoni fuqinë dhe qëndrueshmërinë e kësaj makine sot!

  Made in USA

  9,000 L10,000 L

  Wahl Icon, Classic Series

  9,000 L10,000 L
 • Wahl Super Taper, Special Edition Wood

  Wahl Super Taper special edition wood është një makinë qethje profesionale e fuqishme, me precizion të lartë e cila është ideale për përdorim të vazhdueshëm. Motori i makinës është v5000 për më shumë jetëgjatësi. Me anë të levës ndryshohet gjatësia e prerjes nga 1 – 3.5mm pa qënë e nevojshme të ndërrohet koka e makinës.

   

  Kutia përmban:

  • Makinën
  • Krëhërin për prerje
  • Vajin
  • Furcën për pastrimin e kokës së makinës
  • Kapakun e kuq mbrojtës për kokën e makinës
  • 4 krëhëra plastikë (3,6,10 dhe 13mm)

   

  Made in USA.

   

   

  8,500 L9,500 L
 • Wahl 1919, Limited Edition

  Me blerjen e makinës Wahl 1919 ju përfitoni dhuratë setin me 3 krëhëra metalikë premium.

   

  Edicioni i kufizuar i 100-vjetorit Wahl Cordless përmban motorin më të fuqishëm të Wahl por që gjeneron një shpejtësi më të lartë të tehut me çift rrotullues të rritur për më shumë fuqi në prerje. Asnjëherë nuk mbaron  energjia elektrike me këtë makinë pa tel sepse mund të përdoret në kordon nëse bateria e tij është e ulët. Paketa e energjisë e teknologjisë Lithium Ion jep mbi 70 minuta kohë operimi dhe kërkon vetëm 70 minuta për të rimbushur plotësisht. Paraqet një teh të hollë të rregullueshëm për zbehje precize, me një fund të sheshtë që lejon prerje më të ngushtë. Tehu rregullohet në mbivendosje zero me një levë të rregullueshme të gishtit për fleksibilitet të rritur. Makina është plotësisht metalike, duke e bërë atë jashtëzakonisht të fortë.

   

  Kompleti përfshin:

  • 1 x makinën
  • 1 x vajin
  • 1 x furçën e pastrimit
  • 1 x karikuesin
  • 1 x broshurë udhëzimesh

   

  Made in USA

  19,900 L22,000 L

  Wahl 1919, Limited Edition

  19,900 L22,000 L
 • Wahl Cordless, Magic Clip Metal, Limited Edition

  Wahl Cordless Magic Clip Metal Limited Edition me bateri është një nga makinat profesionale më të njohura të Wahl. Makina mund të përdoret në kordon nëse bateria e tij është e ulët. Paketa e energjisë e teknologjisë Lithium Ion jep mbi 90 minuta kohë të funksionimit dhe kërkon vetëm 120 minuta për tu rimbushur plotësisht.
  Projektuar fillimisht për flokë të pakontrollueshëm, kjo makinë është e jashtëzakonshme dhe e gjithanshme duke e bërë atë ideal për të gjitha llojet e flokëve. Me një teh të patentuar me dhëmbë të mprehtë dhe një motor rrotullues jashtëzakonisht të fuqishëm.

  Karakteristikat kryesore:

  • Gjatësia e prerjes: 0.8-2.5mm
  • Gjerësia e prerjes: 40 mm
  • Rregullon në mbivendosje zero
  • Ideale për të gjitha prerjet dhe realizimin e fade
  • Blades të kromuar me rezistencë të lartë ndaj ndryshkut.

   

   

  Kompleti përfshin:

  • 1 x Cordless Magic Clipper Clipper Metal Edition Limited
  • 1 x krehër prerje
  • 3 x krehëra metalik (# 0,5, # 1 dhe # 1.5)
  • 1 x vaj makine
  • 1 x furçë pastrimi
  • 1 x karikuesin
  • 1 x broshurë udhëzimesh

   

  Made in USA.

  19,000 L20,000 L
 • Wahl Hair Grip, 2 cop

  Wahl Hair Grip është zhvilluar posaçërisht për të rregulluar flokët gjatë prerjes.

   

  Karakteristikat e produktit:

  • E lehtë për tu vendosur dhe për tu hequr nga flokët.
  • Nuk dëmton flokët. Nuk lë mbetje në flokë.
  • Vendoset në flokë të thatë ose të lagur.
  • Pastronjeni me sapun dhe ujë.
  • E lehtë për t’u përdorur.
  • Shumë herë e ripërdorshme.
  • Asnjë prerje nuk është e nevojshme, teknologji e lehtë velcro.
  1,000 L
 • Wahl Professional Tool Mat

  Mbroni mjetet dhe sipërfaqet e punës kundër rënies, nxehtësisë dhe gërvishtjeve me Mat Wahl Tool. Ky produkt përbëhet nga një material i pa rrëshqitshëm, mat i cili është i dizajnuar për mbrojtje afatgjatë të stacionit tuaj të punës gjatë ditëve të ngjeshura. Materiali i këtij produkti ju mundëson ta lani atë pa e dëmtuar.

   

  Përmasat e produktit – 45 x 30 x 1 cm.

  2,000 L
 • WAHL FINALE GOLD FOIL + CUTTER, 5 STAR SERIES

  Një paketë gjithëpërfshirëse zëvendësuese për shaver 5 Star Wahl Finale, kjo paketë përmban 1 rrjetë prej ari zëvendësuese dhe një asamble shiritash prerësësh e cila e shndërron makinën si të re.

  E prodhuar me arin hipoallergjik me cilësi më të lartë, rrjeta Wahl Finale ju ndihmon të jepni rruajtjen më të afërt pa irrituar lëkurën. Rrjeta ultra e shkëlqyeshme mundëson një gjatësi prerjeje super të afërt 0.1 mm ndërsa kërkon vetëm presionin më të lehtë për një ekspert, rruajtje pa gunga.

   

  Made in USA

  3,800 L4,000 L

By price

By Brands

error: Mos kopjo se ngel ne klase!!!