Hello world!

Welcome to WordPress. This is your first post. Edit or delete it, then start writing!

Experience Great Sound With Beats’s Headphone

Lorem ipsum dolor sit amet, dolor siterim consectetur adipiscing elit. Phasellus duio faucibus est sed facilisis viverra. Umero praesent nec accumsan nibh, eu grav da metus.

Products Necessery For Mom

Lorem ipsum dolor sit amet, dolor siterim consectetur adipiscing elit. Phasellus duio faucibus est sed facilisis viverra. Umero praesent nec accumsan nibh, eu grav da metus.

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

 • Reuzel Beard Foam Wood Spice sht stilues dhe zbuts
  2 months ago by bling.cosmetic Reuzel Beard Foam Wood & Spice është stilues dhe zbutës për mjekrën në formën e shkumës e cila thahet menjëherë. Ky produkt i jep një aromë shumë të mirë mjekrës dhe eleminon kruarjen e mjekrës. Efektet e beard foam: Zbut mjekrën. Ndihmon në stilimin e mjekrës. E bën mjekrën të duket më e plotë. Eleminon kruarjen e mjekrës. Eliminon dhe parandalon krijimin e zbokthit. Ndihmon në rritjen e mjekrës. I jep mjekrës një aromë të mirë. Made in USA.  #reuzel   #beard   #styling   #barbershop 
 • Krem me aloe vera pr normalizimin e fytyrs Ky krem
  1 month ago by bling.cosmetic Krem me aloe vera për normalizimin e fytyrës. Ky krem është i përshtatshëm për lekurat mikse, me akne dhe ato të yndyrshme. Ideal për të trajtuar puçrrat tek të miturit dhe rastet e stresit ose një dietë të çekuilibruar që mund të shqetësojnë balancën e lëkurës dhe të çojnë në defekte (parregullsi, pore të dukshme, lëkurë me shkëlqim). Kremi është i përbërë me ingredientë natyralë. Përdorimi: Aplikojeni në mëngjes dhe në mbrëmje duke e masazhuar me delikatesë fytyrën dhe qafën e mirë pastruar dhe të thatë. Gjithashtu i përsosur si një bazë make-up. Made in Italy.  #face   #cream   #gel   #balancing 
 • Spraj trajtues pr flokt Young 150ml i cili kryen 10
  1 month ago by bling.cosmetic Spraj trajtues për flokët Young 150ml i cili kryen 10 funksione: Riparon flokët. Parandalon elektrizimin e flokëve. E bën stilimin e flokëve më të lehtë. I jep flokëve shkëlqim. I mbron flokët nga nxehtësia e tharëses dhe piastrës. Parandalon krijimin e majave dyshe. I zbut flokët. I mbron flokët nga agjentët e jashtëm. Stilimi i flokëve qëndron më gjatë. Flokët nuk bëhen të rëndë. Made in Italy.  #beauty   #edelstein   #hair   #repair   #protect   #blingcosmetic 
 • Shampo Luxury Purix e cila parandalon krijimin e zbokthit dhe
  1 month ago by bling.cosmetic Shampo Luxury Purix e cila parandalon krijimin e zbokthit dhe mbajtjen e nivelit të duhur të hidratimit në flokët tuaj. Ky produkt falë përbërësve organikë parandalon tharjen, zbut dhe freskon skalpin. Përdorimi: Aplikojeni shampon në flokë të lagur, masazhojini lehtësisht për disa minuta dhe më pas shpëlajini flokët. Made in Italy.  #hair   #shampoo   #madeinitaly   #blingcosmetic   #beauty   @greenlightcosmetic 
 • Shampo Luxury kundra t verdhs sht krijuar me versionin m
  1 month ago by bling.cosmetic Shampo Luxury kundra të verdhës është krijuar me versionin më të ri të pigmenteve lejla dhe blu. Ky produkt eleminon të verdhën jo të dëshirueshme në flokë të dekoloruar, biond ose gri. Shampo gjithashtu mbron fibrat e flokëve dhe i jep një shkëlqim natyral duke siguruar një ngjyrë uniforme. Përdorimi: Aplikojeni shampon në flokë të lagur, masazhojeni lehtësisht për disa minuta dhe më pas shpëlajini. Made in Italy.  #shampoo   #luxury   #madeinitaly   #blingcosmetic   @greenlightcosmetic 
 • Mash profesionale ceramike GammaPiu bubble pr realizim e kacurrelave perfekteNe
  4 weeks ago by bling.cosmetic Mashë profesionale ceramike GammaPiu bubble për realizim e kacurrelave perfekte.Ne kuti përfshihen dhe dorezat për gishtat që vendosen gjatë përdorimit të mashës. Karakteristikat: Produkti i patentuar 200 ° C Rainbow Antistatic Finish Ideale për kacurrela  @gammapiu   #iron   #hair   #beauty   #styling 
 • Reuzel Extreme Hold Matte Pomade sht formuar pr ti mbajtur
  2 weeks ago by bling.cosmetic Reuzel Extreme Hold Matte Pomade është formuar për ti mbajtur flokët sa më fort dhe pa shkëlqim. Formula me bazë uji e lejon pomadën të lahet lehtësisht nga floku dhe pa lënë asnjë mbetje të pomadës në flokët tuaj. Fortësi ekstreme Pa shkëlqim (mat) Formulë me bazë uji I përshtatshëm për flokë të trashë I përshtatshëm për stilime të cregullta Shton volumin në flokun tuaj. Made in USA  #reuzel   #albania   #hairstyles   #hairpomade   #beauty   #blingcosmetic 
 • Shampo e trupit Cottage me karamel sht formuluar posarisht pr
  2 weeks ago by bling.cosmetic Shampo e trupit Cottage me karamel është formuluar posaçërisht për ti ofruar lëkurës tuaj të gjitha avantazhet e një qumështi të dushit dhe një shkumë dushi në një produkt të vetëm që vjen në një madhësi prej 750 ml. Më praktike, më ekonomike dhe më ekologjike! -Aromë rezistente -Mbron lëkurën -PH neutral për lëkurën. -Pa paraben. -E testuar dermatologjikisht. -Made in France  @cottageofficiel   #showergel   #bath   #noparabens 
 • Moser Mobile Shaver sht makin profesionale rroje pr zero t
  2 weeks ago by bling.cosmetic Moser Mobile Shaver është makinë profesionale rroje për zero të fortë me karikim. Bateria zgjat për më shumë se 45 minuta kohë pune dhe ka tregues led për të treguar nivelin e mbetur të karikimit. Në paketim përfshihet dhe një kokë rezerve.Ky produkt është ideal edhe për udhëtime për shkak të përmasave të vogla të makinës.Sistemi i Moser Mobile Shaver përshtatet në mënyrë të përkryer me konturet e fytyrës, mjekrës dhe qafës për të arritur një rezultat optimal të rruajtjes.Makina punon vetëm në flokë jo më shumë se 0.4mm të gjata. Përdorimi: Përdoreni makinën me presion të lehtë (jo duke
 • Reuzel Aftershave Wood Spice sht krijuar nga nj formul
  1 week ago by bling.cosmetic Reuzel Aftershave Wood & Spice është krijuar nga një formulë e freskët që e le lekurën e butë dhe të freskët mbas rrojes. Qetëson dhe shëron lekurën nga diegiet që mund të krijohen gjatë heqjes së mjekrës. Ky produkt ka një aromë delikate mashkullore e krijuar nga ndërthurja e aromës së qitrove (agrumeve) dhe drurit.  #reuzel   #reuzelpomade   #blingcosmetic   #aftershave   #wood   #spice 
error: Mos kopjo se ngel ne klase!!!